Hakkımızda

About

15+

Yılın Tecrübesi ile

About
img
Yks Taşlama

Hakkımızda

Firmamız ülkemizin hemen her bölgesinden müşteri potansiyeli ile faliyetine devam etmektedir.
Sektördeki 15 yıllık tecrübe ve bilgi birikimimizi değişen teknoloji ile paralel bir şekilde yenileyerek siz değerli müşterilerimize daha hassas, kalite standartlarına eşdeğer ve uygun fiyatlarla faaliyetlerimizi sürdürmeyi hedefliyoruz

Yks Taşlama deneyimli personel ekibi ve en son teknolojik makina ile ürün en son haline getirilmesi için çalışmalarına devam etmektedir. Siz değerli müşterilerimiz taşlama işleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Neden Biz

Fason imalatın yanında makina imalatı ve fason taşlama işleri yapan YKS Taşlama, sürekli yenilenen ve gelişen makine parkuru ve uzman personeli,sayesinde büyük müşterileri otomotiv, makina, makina yan sanayi, plastik enjeksiyon ocakları tamiri ve imalatı, kalıp pim ve burç imalatı, tekstil makineleri yedek parça imalatı , merdane ve silindir imalatı, kepçe burç ve pim imalatları yapan firmamız
Koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi ile çalışan firmamız, ekonomik fiyatlandırma, tam zamanında iş ve ürün teslimi, kaliteli ve sıfır hatalı üretim ve toplam kalite yönetimi anlayışı ile çalışmaktadır.

İletişim Bilgileri

Bizimle İrtibata geçiniz.

Çalışmalarımız hakkında bizden bilgi almak ve sormak istediğiniz sorular için sizlere yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

image
image

Bize Yazın