Satıh Taşlama

Satıh Taşlama

YKS Taşlama, deneyimli personel ekibi ve son teknolojiye entegre makineleri ile çalışmalarını yürütmekte ve her zaman siz değerli müşterilerinin çözüm ortağı olarak yer almaktadır. Satıh taşlama bir diğer adıyla düzlem taşlamadır. Satıh taşlama, düzlemsel yüzeyleri taşlama amacıyla kullanılan bir yöntem olarak açıklanabilmektedir. Peki, YKS Taşlama Satıh Taşlama Hizmeti nedir? Düzlem taşlama nedir? Satıh taşlama fiyatları nedir?

Satıh (Düzlem) Taşlama Nedir?

Taşlama hizmeti, imalattaki son adım olarak kabul edilmekte ve gerekli bir adım olarak görülmektedir. Bu işlemi en yalın şekilde tanımlamak gerekir ise yüzeyin pürüzsüzleştirilmesi demek doğru olacaktır. Bu elbette bir matematik ve sistem dahilinde olur.
Satıh taşlama ya da bir diğer adı ile düzlem taşlama düzlemsel yüzeyleri taşlama amacıyla kullanılan bir yöntemi ifade etmekte ve yüzeyin cam gibi pürüzsüz olması sağlanmaktadır. Taşlama işlemini en yalın şekilde anlatmak gerekirse, sert aşındırıcı parçacıkların organik ya da inorganik birleştirme elemanlarıyla fırınlanarak birleştirilmesi yardımıyla elde edilen kesici taşlar, taşlama tezgâhında kullanılır. Taşlama tezgâhında bu kesici taşlar yüksek devirlerde döndürülür. Döndürme işlemi ile yavaşça iş parçası yüzeyine teması sağlanır ve talaş verilerek hassas ölçüye göre yüzey iyileştirmesi yapılır.

Service Image
İLETİŞİM BİLGİLERİ

Bizimle İrtibata geçiniz.

Çalışmalarımız hakkında bizden bilgi almak ve sormak istediğiniz sorular için sizlere yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

image
image

Bize Yazın